خانه » برنامه و بازی موبایل » برنامه موبایل » ♦ اندروید » برنامه ویز فارسی Waze | میسریاب حرفه ای برای اندروید

برنامه ویز فارسی Waze | میسریاب حرفه ای برای اندروید

اپلیکیشن مسیریاب ویز فارسی قدرتمندترین برنامه‌ مسریاب و در زمره بهترین برنامه های مسیریابی دنیا قرار دارد. افراد زیادی برای ردیابی و مسیریابی مسیر رانندگی خود از این اپ مسیر یاب استفاده می‌کنند.
برنامه ویز برای اندروید

دانلود برنامه ویز فارسی برای اندروید با لینک مستقیم

مسیریاب Waze Farsi یک اپلیکیشن حرفه ای و کامل مسیریابی است که به شما کمک می کند تا همیشه از اتفاقات مسیر باخبر باشید. حتی اگر مسیر را می شناسید، ویز فورا شما را از ترافیک، تعمیرات، پلیس، تصادف و موارد دیگر مطلع می کند. اگر در مسیر شما ترافیک سنگین باشد، Waze برای صرفه جویی در زمان، مسیرتان را تغییر خواهد داد. در واقع این برنامه ای برای صرفه جویی در زمان هر راننده است.

از جمله ویژگی های منحصر به فرد دیگر اپ ویز فارسی، توانایی استفاده از شبکه اجتماعی درون برنامه ای Waze می باشد که با استفاده از آن می توانید اطلاعاتی را در رابطه با مسیر و اتفاقات افتاده شده در جاده، با سایر رانندگان به اشتراک بگذارید. با استفاده از این قابلیت، مسیرهای پرتردد و ترافیک دار که توسط سایر رانندگان ثبت می شود، برای شما به نمایش در آمده و در امر مسیریابی سریع تر به کمک شما خواهد آمد. در مسیریاب Waze شما به عنوان یک راننده قادر خواهید بود اطلاعات ترافیکی، تصادفات، خرابی جاده و مکان دوربین های ثبت سرعت و پلیس را علامت زده و آن را نیز به سایر رانندگان اعلام نمایید. همچنین می توانید از اطلاعاتی که سایر رانندگان در این خصوص ثبت نموده اند، استفاده کرده و مسیریابی دقیقتری را انجام دهید.

دانلود با لینک مستقیم – Direct Link
حجم فایل ۶٫۳۸ مگابایت
نوع فایل Apk بدون پسورد!
منبع: دانلودهای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *