خانه » ♦ کامپیوتر » دانلود برنامه ریکاوری مای فایل Recover My Files 5.2.1.1964 برای کامپیوتر

دانلود برنامه ریکاوری مای فایل Recover My Files 5.2.1.1964 برای کامپیوتر

برنامه Recover My Files، یکی از ساده ترین نرم افزار های بازیابی اطلاعات برای ویندوز می باشد که توانایی بازیابی اطلاعات پاک شده از قبیل: فایل های پاک شده از سطل آشغال ویندوز، هارد های فرمت شده، آلودگی توسط ویروس ها و خاموش شدن های ناگهانی سیستم ناشی از قطع برق را دارا می باشد.

دانلود ریکاوری مای فایل

نرم افزار بازیابی اطلاعات Recover My Files

شاید برای شما هم پیش آمده باشدکه با مشکل پاک شدن ناگهانی اطلاعات و فایل های مورد نیازتان از روی کامپیوتر، هارد دیسک و حافظه های جانبی مواجه شده باشید ! اما سوال اینجاست ، آیا راهی برای بازگرداندن این اطلاعات وجود دارد؟! به لطف برنامه نویسنان جواب سوال مثبت است ، و ما به شما نرم افزار Recovery My Files را معرفی می کنیم تا به وسیله ی آن بتوانید به آسانی فایل های از دست رفته ی خود را بازگردانید.

نرم افزار ریکاوری مای فایل قادر به بازیابی بیش از ۵۰ نوع فایل مختلف می باشد و شما می توانید مشخص کنید که از میان اطلاعات قابل بازیابی فقط فرمت خاصی برگردانده شود، این نرم افزار همچنین قادر به بازیابی ایمیل ها، پرونده ها، آرشیو ها، عکسها، فیلم های و موزیک های پاک شده نیز می باشد.

برنامه Recovery My Files با تمامی فایل های سیستم های FAT 12, FAT 16, FAT 32 و NTFS سازگاری دارد. همچنین شما می توانید به کمک این برنامه اطلاعات پاک شده از روی رسانه های جداشدنی مانند Jaz, Zip disk و دوربین های دیجیتال را نیز بازیابی کنید.

دانلود با لینک مستقیم – Direct Link
حجم فایل ۳٫۰۲ مگابایت
نوع فایل EXE فشرده شده با RAR
پسورد : downloadhi.ir
منبع: دانلودهای

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *