خانه » برنامه و بازی موبایل » برنامه موبایل » ♦ اندروید » برنامه پرطرفدار رژیم لاغری و چاقی کرفس برای اندروید

برنامه پرطرفدار رژیم لاغری و چاقی کرفس برای اندروید

اپلیکیشن کرفس در حوزه‌ی‌ سلامت و تناسب اندام فعال است و با دریافت مشخصات فردی، وزن مناسب شما را مشخص و تا هنگام رسیدن به وزن ایده‌آل، شما را همراهی خواهد کرد. همچنین با استفاده از روش کالری شماری به شما کمک خواهد کرد تا زندگی سالم‌تری را تجربه کنید.

دانلود برنامه کرفس کالری شمار رژیم لاغری و چاقی برای اندروید

دانلود برنامه کرفس کالری شمار رژیم لاغری و چاقی برای اندروید

برنامه اندرویدی کرفس با استفاده از روش‌های علم تغذیه و تناسب اندام، می‌تواند مقدار کاهش یا افزایش وزن مجاز برای چاق یا لاغر شدن را در بازه‌های هفتگی تعیین و کالری مورد نیاز شما را برای رسیدن به هدف‌تان مشخص نماید.

روش کرفس برای رژیم و لاغری بر مبنای شمارش کالری است. این برنامه میزان کالری مجاز برای هر فرد را مشخص می‌کند و شما با وارد کردن میزان غذاها و ورزش‌های روزانه خودتان، می‌توانید در محدوه‌ی مجاز کالری بمانید و به وزن مطلوب‌ برسید. گفتنی است در این روش هیچ غذایی حذف نمی‌شود بلکه تنها مقدار آن‌ها کنترل خواهد شد.

کار با کرفس بسیار آسان بوده و می‌توان آن را یکی از بهترین و ساده‌ترین برنامه‌های رژیم لاغری و چاقی نامید. شما با وارد کردن اطلاعاتی مانند قد، وزن، سن و جنسیت می‌توانید به راحتی از این برنامه استفاده کنید. کرفس میزان کالری مورد نیاز برای تثبیت وزن را به شما خواهد داد. تقریبا هر غذایی در کرفس پیدا می‌شود و به راحتی با وارد کردن غذاهای خودتان می‌توانید کالری‌های روزانه خودتان را محاسبه کنید. این برنامه با ارائه‌ی انواع دستور‌ غذای رژیمی می‌تواند به عنوان یک اپلیکیشن آموزش آشپزی نیز مورد استفاده قرار گیرد که دستور‌های غذایی موجود در کرفس، همگی سالم هستند.

شما با رفتن به بخش تعیین هدف می‌توانید برای کاهش یا افزایش وزن خود هدف‌گذاری کنید و برنامه به شما کالری مناسب را اعلام می‌کند که با رعایت آن می‌توانید به راحتی به وزن مورد نظرتان برسید.

قابلیت ها و امکانات کرفس :

–  وجود ۱۵۰ دستور غذای رژیمی و سالم در کرفس

– امکان هدف‌گذاری برای تغییر وزن

– ارائه‌ی تمرین‌های ورزشی

– بالا بودن تنوع و گستردگی غذاها در کرفس

– محاسبه‌ی آسان کالری ورزش‌ها

– ارائه‌ی‌ میزان پروتئین مورد نیاز بدن شما با توجه به مشخصات فردی

– ارائه‌ی‌ میزان پروتئین هر غذا

–  امکان یادآوری ثبت وعده‌های غذایی

– قابلیت ثبت غذا از طریق اسکن بارکد

– امکان ثبت میزان مصرف روزانه آب

دانلود با لینک مستقیم – Direct Link
حجم فایل ۱۶٫۸ مگابایت
نوع فایل apkبدون پسورد!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.