خانه » ♦ خانه و خانواده » همه چيز در مورد جن و تصاویری از آنها (14+)

همه چيز در مورد جن و تصاویری از آنها (14+)

هشدار: مطالعه ی این مطلب برای افراد زیر 14 سال توصیه نمی شود…

اینکه وجود داره رو کسی نمیتونه انکار کنه. هم علمی اثبات شده هم تو کتاب آسمانی ما مسلمونا اومده. اما اینکه چقدر میتونه واسه آدمیزاد خطرناک باشه رو باید بدونیم …

برای دیدن تصویر در اندازه واقعی کلیک کنید(18+)
برای دیدن تصویر در اندازه واقعی کلیک کنید(14+)

۱- جن جانوریست دارای شعور و فیزیکی غیر ارگانیک که از لحاظ شان وجودی از دید ادیان پایینتر از انسان و بالاتر از حیوان جای می گیرد در فرهنگ فارسی به آن دیو و در فرهنگ عرب به آن جن و در فرهنگ لاتین demon یاjinn نام گرفته است. جن به معنای چیزی است که پوشیده شده و منظور پوشیده ماندن او از حواس ماست.

۲- خصوصیات فیزیکی جن از دید انسان اعجاب آور است عنصر اصلی وجودی جن آتش است وبه علت نداشتن عنصر خاک در وجودش مانند بارباپاپا می تواند به هر شکل و اندازه ای تبدیل شود و بسیاری از چیزها را در یک آن جا به جا کند همچنین سرعت نقل مکان بسیار بالایی دارد می تواند مثلا ظرف 5 دقیقه فاصله بین لاهور و تهران را طی کرده و برگرد.

3- جن ابزار ساز نیست وبه علت خصوصیات فیزیکی منحصر بفرد قادر است در هر مکان و شرایطی زندگی کند وبرای همین به خانه و مسکن نیازی ندارد زیرا سرما و گرما و باد و بوران بر او کارگر نیست جن به وسایل حمل و نقل بی نیاز است و از اینجا می توان فهمید که جن ها دارای صنعت و تکنولوژی نیستند و شهر و کاشانه ای ندارند مکان معمول زندگی آنها کوه وجنگل و دشت است.

۴- جن مانند همه جانداران غذا مصرف می کنداما به مقداری بسیار کمتر از انسان.

۵-جن ها مثل انسان جنسیت ونر یا ماده دارندتولید مثل می کنند و تشکیل خانواده می دهند و به صورت جماعت زندگی می کنند و جامعه ندارند

۶- جن نسبت به انسان زیاد عمر می کند حدود 1000 سال به بالا .جن هایی که در سوره ی جن از آنها نام برده شده که وقتی اولین بار آیات قرآن را شنیدند از شدت ازدحام داشتند بر سر هم خراب می شدند احتمالا هنوز زنده اند جن ها مانند انسان داناونادان .فرمانده و فرمانبردار ارباب و بنده کافر و متدین شفیق و شرور دارند.وقتی که مردند از بین میروند و نیازی به قبر و گورستان ندارند.

۷- جن دارای عقل است اما نه عقل ابزار ساز و عقل فلسفی و خلاقیت هنری .عقل جن به معنای قوه ی ارزیابی امور روزمره یا همان عقل معاش و قوه تشخیص است به اضافه هوشی سرشار اعم از قدرت خواندن فکر و جستجو و یافتن گذشته و آینده.

۸- جن ها مانند انسان نامگذاری می شوند و دارای اسم و رسم و شهرت هستند دارای زبان خاص و قوه تکلم هستند و قادر به فهم زبان آدمیان

۹- معروف ترین جن ابلیس یا همان شیطان نام دارد که وصف حال او را شنیده اید که چون بسیار در قرب به حق کوشید به جایگاه فرشته های مقرب رسیداما چون حاضر به سجده بر انسان یعنی شریک قرار دادن بر خدا نشد از درگاه رانده شد!!!

۱۰- طبیعت بین جن و انسان فاصله گذارده است این پرده عبارت است از شان وجودی آنها و هراس طبیعی هر دو از هم .جن طبیعتا انسان را می بیند اما انسان جز در شرایط خاص قادر به رویت جن نیست.

۱۱- جن در شرایطی قادر به تسخیر انسان و انسان در شرایطی قادر به تسخیر جن است انسان مسخر شده را مجنون یا دیوانه یا دیو زده و جن تسخیر شده را موکل می نامند گویند خود جنیان بر سه قسمند دیو.جن وپری که از لحاظ مکانی مادون فرشته هستند.

۱۲- جن می تواند در مواردی تربیت شده به انسان خدمت کند چنین سنتی در میان جنگیران ایران و پاکستان وهند وجود دارد اما به طور کل نه بودا نه دالای لاما نه اولیا الله و نه عرفا و نه پیامبران هیچکدام به مدد خواستن از موجوداتی که مثل انسان خطا و اشتباه و گناه می کنند توصیه نکرده اند اما همگی وجود آنها را تایید کرده اند .

۱۳- جنیان مانند امواج رادیویی و ماهواره ای با ما هستند ظاهر نمی شوند اما حاضرمی شوند و بعضی از انها درخانه ها و بدن شخصیت های ضعیف رفت و آمد می کنند یکی از راه های دور کردن جنهای مزاحم خواندن و آویختن 4 آیه از قران است که با قل شروع می شوند و بسیاری ادعیه که درکتب مختلف وجود دارند.اماراه دورکردن انسان شرورچیست!؟!.

۱۴- جن ها بعضی از ما را به شکل همزاد و غیر همزاد دوست دارند و کمکمان می کنند همینطور جواهرات و اشیای قیمتی ما ازجمله انگشترهایی با نگین سنگ (مخصوصا عقیق)را بسیار دوست دارند (ومخصوصا اگر بر آن آیات و اوراد حک شده باشند) اگر دوستمان داشته باشندو سخنی باماداشته باشند بیشتربه خوابمان می ایند و دلسوزی خود را اعلام می کنند خیلی ازآنها خدمتگذار ارواح اولیا هستند و دست ماراگرفته اندو خیلی ها هم به کرداراکثرآدمیان اهل شیطنت.بیشتر آنها بی ضررند و مثل ما گرفتار این دنیا و درگیر و دار تقدیر خویشند.

۱۵- اما آنان که ماورای طبیعت و موجوداتش را باور ندارند چند دسته اند :کسانی که انچه که نمی بینند را باور ندارند اینها معمولا فقط آنتی تزقصه های جن وپری مادربزرگ ها هستند که حتی زحمت دانستن کوچک ترین اطلاعاتی جز نقد داستان گرمابه های تاریک وکوتوله های پاسمی و عروسی جن ها رابه خودشان نداده اند این تیپ آدمها از 7 سالگی که مادر بزرگه داستان های جن وپری را برای ترساندن و خواب کردنشان تعریف می کرده هنوز زیر لحاف هستند.و یا اینکه هارد دیسک کوچکشان از مسئله پر شده و دیگر تاب و یارای درک و پذیرش راز را ندارندمثل من چهارتا کتاب خوانده اند و تمام ماجرا را در همان چهارتا دیده اند.و گروهی که پوچ یا ابسورد هستند کسانی که خویش را منکرند چه رسد به ماورای خویش و گروه آخر کسانی که جنها دستشان می اندازند و در مجالس احضار ارواح در نقش یک روح برایشان شیرین کاری می کنند تا فردا در مدح روح کتاب چاپ کنند و جایزه بگیرند!

جن برای انسان از انسان خطرناک تر نیست همانطور که انسان برای کوسه از کوسه خطرناک تر است!(در تاریخ بشر حتی یک مورد مرگ انسان به دست جن گزارش نشده در حالی که فقط در دوره حکومت استالین 35 میلیون روس به قتل رسیدند آمار کشتار جنگ های مذهبی صلیبی و جنگ های جهانی و قومی و قبیله ای پیش کش) در حقیقت هیچ چیز هراس ناک تر و هوس ناک تر انسان نیست که به قول توماس هابز انسان گرگ انسان است.

۱۶- در کل و بدون در نظر گرفتن موارد خاص انها به ما کاری ندارند ماهم به آنها کاری نداریم ازدود و دم و سر و صداهای شهر و بوی فاضلاب و توالت فراریند مثل ما کارما و مکافات دارند و دست آخر اینکه در مجموع با تمام این اوصاف تفاوت اساسی با ما ندارند زیرا که : آنها هم رنج می کشند.

برای تماشای تصاویر زیر در  اندازه واقعی، روی آنها کلیک کنید (برای افراد بالای 14 سال)

مطلب پیشنهادی

اسب نفس

گفتم: لعنت بر شیطان لبخند زد پرسیدم: چرا می خندی؟ پاسخ داد: از حماقت تو …

14 دیدگاه

 1. همش غیر واقعی هست …

  • نه دوست عزیز وجود داره اما با اراده خدا در بعضی مواقع خیلی کم ظاهر میشه

  • ممنونم از شما و سایت قشنگی دارید
   اطلاعاتی هم دادین واقعا عالی بود
   خیلی خوب و گاهی با احساس بود
   من در بچگی یک بار جن دبدم بااین که کاریم نداشت امامن ترسیدم
   خواهرم هم دیده اما نترسیده بود
   پدربزرگ ما ارتباط راحتی با جنها داشته چون دعا نویس بوده

 2. سلام یک سوال این لنز دوربین مخصوص هست که اجنه داخلش میفته؟عزیزم دیدن جن توسط انسان دارای شرایط خاصی هست که با فتوشاپ و…هم درست نمیشه مطالب خوب اما عکس ها مشکل دارن اگه حذف کنید بهتر هست وفقکم الله

 3. برخی از اطلاعات ان درست نیست و از جن نمیشه عکس گرفت

  • حالا اگر فکر کنیم که عکس هم میشه گرفت ازکجا معلوم که همشون اینقدر زشت وترسناکند اونا که میتونن خودشونو به هرشکلی در بیارند چرا خودشونو خشکل نمیکنن

 4. عالیییی بود

 5. از زمان حضرت سلیمان(س)دنیای جن ها از دنیای ادما جدا شده و جنا نمیتونن به راحتی بیان داخل دنیای ادما مگر اینکه خود ادما بخوان با احضار و دعاهای مختلف اجنه ارو باخودشون در بندازن.اینکه طرف عکس گرفته ویه جن افتاده توی عکس اصلاااا نمیشه چون اونا جسم لطیفی دارن میتونن خودشونو غیب کنن یا تغییر شکل بدن در ضمن جنا خودشونو خیلی کم به ادما جتی مدیوم ها نشون میدن پس در نتیجه این عکس های فتوشاپ رو لطفا باور نکنید.

 6. ممنون از مطالب خوبتون . من تجربه انگشتر رو داشتم. انگشترم به طور عجیبی گم کردم در اتاقم بعد ۶ ماه در جای غیر منتظره ای به طور استفاده شده و کهنه پیدا شد

 7. سلام
  همه چیرو خیلی دقیق و واضح توضیح دادین
  ممنون
  اینکه جن وجود داره تردیدی نیست چون در قران سوره ای بنام جن داریم
  اینکه خوب و بد هم دارن درسته
  مطالبتون درست و صحیح بیان شده
  از اطلاعات مفیدتون ممنونم

 8. جنیان فقط در برابر کسانی که اسرار شهودی را بیابند ظاهر می گردند.انسانهایی که وابستگی و تعلقات مادی کمتری دارند .ناخودآگاه انسان هر چه بیشتر بسط یابد بعد زمانی و مکانی انسان متفاوت شده و با عوالمی دیگر مرتبط می شود. برخی با ریاضت های سخت غیر شرعی و اعمال زشتی که دون شأن انسانیت است که نتیجه آن گرفتار شدن در دام اجنه بد و شیاطین و آزارهای آنها است. و برخی انسان ها با تزکیه نفس و عبادت و بندگی خداوند به مراتب شهودی می رسند و جنیان خوب و مومن به آنها خدماتی می دهند.در حالت دوم تسلط و برتری از آن انسان است . نکته دیگر اینکه از جنیان نمی توان عکس و فیلم گرفت. تمام فیلم ها و عکس هایی که به نام جن و شیاطین منتشر می شود برای سرگرمی و تفنن و یا ایجاد هیجان و ترساندن سایرین و با تکنیک های تصویربرداری خاص تولید می شوند. زیرا قبض و تراکم مکانی جن ب ای رویت و دیده شدن آنها را اسیب پذیر میکند مگر در پوشش و یا قالب انسان و یا حیوان در آیند که در این صورت برای انسانهای معمولی تشخیص آن غیر قابل امکان است مگر در باره انسانهایی که در موارد بالا ذکر گردید.در مورد ترسناک بودن جنیان هیچ روایت یا سخنی از بزرگان و صاحب نظران نیامده اما درباره عجیب و غریب بودن آنها روایت بسیار است.در برخی از گفته ها حتی از زیبایی برخی از آنها سخن به میان آمده است. شاید دلیل ترسناک جلوه دادن آنها را سعی در پرهیز دادن انسان ها از ایجاد رابطه با آنها عنوان نمود.چرا که سابقه رابطه با اجنه در گذشته برای انسانها به خصوص انسانهای سست ایمان به انحراف از حق منجر شده و آثار سویی را برای انسانها داشته است و دین و شریعت انسان را از آن نهی می کند.

 9. بعضی جن ها قصد اذیت کردن یه آدمو دارن وواقعا هم همینطوره…البته بعضی ها

 10. دوستان، اگر ما پدیده ای را نمی بینیم یا از آن درکی نداریم به مفهوم این نیست که آن پدیده وجود ندارد یا خرافات است.

  این تجربه شخص من است که بهای گزافی برای آن پرداخت کردم. 15- 16 سال پیش کسانی که چشم بازی داشتند به من می گفتند که سحر شدم ولی من حرف ها را جدی نگرفتم و پیگیری نکردم که به متخصصین امر مراجعه کنم.

  سال ها بعد که وضع و حالم به وخامت رفت و کارم به جنون کشیده شد معلوم شد در سن 20 سالگی به سفارش کسی با جن تسخیر شدم. یک سال طول کشید تا جن تسخیر شود و از جنون در بیام.

  توصیه اکید من این است که مبادا برای حل مشکلات خود سراغ جن و موکل بروید. بعضی موکل می گیرند تا ثروت مند شوند یا از رازهای پنهانی برای جلو افتادن در معاملات با خبر شوند. ممکن است موکل موقتا جواب دهد و سودی ببرند اما از جایی به بعد به جان زندگی آدم می افتد.

  دلیل این است که اساسا دو نوع جن یا موکل وجود دارد: خیر و شر .

  تسخیر موکل خیر کار هر کسی نیست و فقط از عهده عرفا و مردان الهی بر می آید.

  اکثر دعانویسان و جادوگران موکل شر تسخیر می کنند که به شما نمی گویند. مراقب باشید آتش به جان زندگی خود نزنید.

 11. اقا من دو تا موکل دارم یکیشون عالمه یکی دیگه دکتر هم هیچ کاری باهام ندارن کلا از 6 سالگی که توسط یه دیو تسخیر شده بودم یه سالی میشه خوب شدم کلا یه ماه بیشتر از داشتن قدرت های ماورا بهره نبردم 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *