خانه » اخبار » نگهداری سوسک در خانه

نگهداری سوسک در خانه

سوسک ها حیوانات چندش آوری هستند که کمتر کسی می تواند آن ها را تحمل کند. این موجودات معمولا در چاه های فاضلاب زندگی می کنند و آلوده به انواع بیماری ها هستند. سوسک ها انواع مختلفی دارند که معروف ترین آن ها در کشور ما سوسک حمام است. “کایل کاندیلیان” جوان ۲۰ ساله ای است که رابطه عجیبی با سوسک ها دارد و از آن ها به مانند حیوانات خانگی نگهداری می کند. این پسر جوان که اهل آمریکاست این کار خود را یک عادت عجیب و غریب می داند.

سوسک
سوسک

این دانشجو که از بچگی علاقه خاصی به حشرات داشته است، پیچیدگی بدنی و بافت های سوسک ها را دلیل اصلی علاقه خود به آن ها می داند. او به راحتی با سوسک ها ارتباط برقرار می کند در حالی که مادرش یکی از مخالفان اصلی او به حساب می آید. او از کودکی سوسک های مختلف را جمع کرده است و حالا در گنجینه خود نزدیک به ۲۰۰ هزار سوسک نگهداری می کند که از ۱۳۰ نژاد مختلف هستند. برخی از سوسک های او باید در شرایط آب و هوایی خاصی نگهداری شوند و برخی دیگر بسیار نادر هستند.
او در مورد نگهداری از این سوسک ها می گوید: این کار بسیار سخت است زیرا سوسک ها موجوداتی ریز هستند و به راحتی از سوراخ های باریک عبور می کنند. او گفته است برخی از سوسک ها شب از خانه شان خارج شده و آزادانه در خانه می گردند.

۲ دیدگاه

  1. حالا که اینقدر به سوسک علاقمند هستش این سوکسای ما هم ماله ایشون 🙂

  2. خرید داره 😀
    :d

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.