خانه » برنامه و بازی موبایل » برنامه موبایل » ♦ اندروید » نرم‌ افزار گنجینه برای اندروید

نرم‌ افزار گنجینه برای اندروید

نرم‌ افزار گنجینه (مالک و تولید کننده: یک صفر)
کاملا آفلاین

برای حفظ و نگهداری اطلاعات محرمانه و ضروری همچون انواع رمـــزهای شخصی، از برنامه گنجینه «یک صفر» استفاده کنید و از به ذهن سپاری و آفت فراموشی خود را بی نیاز کنید.

نام های کاربری، رمزهای عبور، اطلاعات مربوط به عابربانک ها و حساب های بانکی، دستورات دارویی و سایر اطلاعات محرمانه شخصی از جمله مواردی هستند که در طول روز به آنها نیاز خواهید داشت.

تغییر زبان برنامه با تنظیم زبان دستگاه امکان پذیر می باشد.نرم افزار گنجینه محافظی امن برای اطلاعات شخصی شما است.

شما می توانید به راحتی اطلاعاتی که در طول روز و در مکان های مختلف مورد نیاز شما هستند را در آن ذخیره و به آسانی از آن ها در هر زمان و مکانی استفاده کنید.

تمام اطلاعات ذخیره شده در این نرم افزار به صورت رمزنگاری شده در حافظه گوشی شما به صورت کاملاً امن ذخیره می‌شوند و دسترسی به اطلاعات فقط به وسیله رمز عبوری است که برای نرم افزار تعیین شده و هیچ مسیر دسترسی دیگری به این اطلاعات وجود ندارد.

نرم‌ افزار گنجینه کاملاً آفلاین بوده و هیچ بستر ارتباطی با خارج از دستگاه ندارد. سطح امنیت این نرم افزار به شکلی است که دسترسی به شبکه (شبکه های مخابراتی، بیسیم و اینترنت) و یا بلوتوث نداشته و اطلاعات شما در صندوقی امن نزد گنجینه ی شخصی شما نگهداری می شود.

نحوه استفاده:
بعد از نصب و برای ورود در اولین بار، باید رمز دلخواه خود را تعریف کنید. طول این رمز حداقل باید ۴ کارکتر باشد. سپس رمز مورد نظر را دوباره تکرار کنید و کلید مرحله بعد (Next) را بزنید.

در این مرحله و برای ورود به داخل نرم افزار، رمز تعریف شده را دوباره در مکان مورد نظر تایپ کنید و سپس کلید ورود (Login) را انتخاب کنید. اکنون شما وارد محیط برنامه میشوید.

در این قسمت و با توجه به نوع گرافیک به کار رفته، می‌توانید اطلاعات خود را با توجه به نوع آن در منوی مربوطه قرار دهید. با انتخاب هر منو و بعد از ورود به آن، در وهله اول باید پرونده ای ایجاد کنید.

برای این کار از کلید جدید (+New) که در پایین صفحه قرار گرفته، کمک بگیرید. حال می‌توانید فرم مربوط را با توجه به اطلاعات خود بروز کرده و در پایان، کلید ذخیره را انتخاب کنید.

زمانی که در محیط برنامه هستید و مشغول فعالیت، هر زمان می‌توانید به راحتی و با کشیدن قفل (Lock) که در پایین صفحه قرار داده شده، به سمت بالا، برنامه را ببندید.

این کار تمامی راه‌های دسترسی به اطلاعات برنامه را بسته و کاملاً برنامه از محیط اطلاعات خارج می‌گردد و برای ورود، باید دوباره رمز تعریف شده را وارد کنید.

با تپ کردن روی هر اطلاعات، آنها را می توانید کپی کنید و در هر جایی که مد نظر شماست، قرار دهید.

گنجینه
گنجینه

مطلب پیشنهادی

دانلود مستقیم دیوار برای اندروید

دانلود نرم افزار دیوار برای اندروید | Divar Android

با دانلود اپ دیوار و نصب آن در دستگاه خود می توانید ، در هر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.