خانه » اخبار » خوردرو رنو ساندرو (هاچبک تندر ۹۰ سایپا) + عکس + جزئیات

خوردرو رنو ساندرو (هاچبک تندر ۹۰ سایپا) + عکس + جزئیات

اتومبیل SANDERO شرکت سایپا

خبری مبنی بر ورود رسمی ساندرو (Sandero) به ایران منتشر شده است . حال بر آن شدیم تا مقاله ای را جهت آشنایی شما خوانندگان و همراهان همشگی سایت خودرو ، آماده داشته و برای شما عرضه نماییم .

تندر 90 هاچ بک می شود
تندر ۹۰ هاچ بک می شود
این خودرو بیشتر با نام تجاری داچیا شناخته می شود و از پلتفورم L90 در طراحی آن بهره گرفته شده است . در اصل می توان آنرا به نوعی همان لوگان ( تندر ۹۰ ) هاچ بک دانست و همچنین می توان با اطمینان از کیفیت این خودرو سخن گفت ، زیرا قرار است در شرکت پارس خودرو جایی که رنو سرمایه گذاری هنگفتی برای ایجاد یک سایت جدید جهت تولید این خودرو داشته است ، مونتاژ میگردد .

این خودرو از سال ۲۰۰۸ تا به امروز در بازارهای جهانی معرفی گردیده است و برای همگان ( بیشتر روسیه ، برزیل و اروپای شرقی ) شناخته شده است . البته باید دید آیا رنو ساندرو ۱ به بازار ایران می آید و یا رنو ساندرو ۲ ، زیرا در طراحی نسل جدید دچار کمی تحول گردیده است . ولی احتمال حضور ساندرو ۱ با توجه به مواردی که قبلا در توافقات رنو و سایپا بوده است بیشتر می باشد .

این خودرو در رده خودروهای ۵ درب هاچ بک شهری قرار خواهد گرفت و دارای طراحی قابل قبول است . باید اذعان داشت که طراحی بسیار زیبا و جذابی ندارد ولی خودروی تندر ۹۰ هم زمانی که وارد بازار ایران گشت به دلیل طراحی ، مورد استقبال قرار نگرفت اما به دلیل کیفیت و کارایی مناسب قطعات ، این خودرو به فروش مناسبی دست پیدا نمود و اکنون جز پر فروش ترین های بازار است .

برای ساندرو هم همین مطلب انتظار می رود که این خودرو به فروش مناسبی در نهایت دست پیدا خواهد نمود و بازار هاچ بک های شهری را در ایران به راحتی برای خویش خواهد ساخت ، زیرا جاداری مناسب ، فضای داخلی مورد قبول ، مصرف سوخت مناسب ( که به احتمال زیا موتور K4M را بر روی این بدنه مشاهده خواهیم نمود ) ، کیفیت ساخت مناسب ( به دلیل پیشینه ای که رنو در ایران دارد ) و در نهایت باید منتظر قیمت آن در بازار باشیم ولی با احتمال بسیار زیاد قیمتی در حدود ۳۰ میلیون تومان باید از این خودرو انتظار داشت که در این صورت رقابت برای خرید محصولات چینی موجود در بازار و این فرانسوی تازه وارد بسیار شدت خواهد گرفت .

از نظر ایمنی این خودرو دارای سیستم های ABS ، EBD و EBA می باشد و همچنین EURO-NCAP ( سازمان و استاندارد ایمنی اروپا ) به این خودرو ۴ ستاره داده است که آنرا در رده محصولات دارای ایمنی مناسب ارزیابی داشته است .

از لحاظ عملکرد هم از این خودرو به اندازه محصول اولیه داچیا ( همان تندر ۹۰ ) انتظار می رود و با توجه به اطلاعاتی که در این زمینه از این خودرو وجود دارد ، در انتظار خودرویی با رانندگی نرم و راحت هستیم ولی باید تا حضور این خودرو و بررسی کامل آن کمی منتظر بمانیم تا بتوانیم اطلاعات دقیق تر و بهتری از آن منتشر نماییم .

برای بزرگ نمایی تصاویر برروی آنها کلیک نمایید…

ساندرو (هاچبک تندر 90)
ساندرو (هاچبک تندر ۹۰)
ساندرو (هاچبک تندر 90)
ساندرو (هاچبک تندر ۹۰)
ساندرو (هاچبک تندر 90)
ساندرو (هاچبک تندر ۹۰)
ساندرو (هاچبک تندر 90)
ساندرو (هاچبک تندر ۹۰)
ساندرو (هاچبک تندر 90)
ساندرو (هاچبک تندر ۹۰)
ساندرو (هاچبک تندر 90)
ساندرو (هاچبک تندر ۹۰)

منبع : car.ir

مطلب پیشنهادی

خودرو جدید سایپا اس۳۰۰ + عکس

اتومبیل جدید شرکت سایپا s300+تصاویر اس ۳۰۰ محصول جدید ساپیا هست که در کلاس سدان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *