خانه » اخبار » اجتماعی » حادثه دلخراش پل هوایی خیابان احمدآباد اصفهان

حادثه دلخراش پل هوایی خیابان احمدآباد اصفهان

روز پنجشنبه ۲۷ فروردین ماه جاری، جوانی ۳۰ ساله که تعمیرکار پله برقی بود، هنگام تعمیر پله برقی پل هوایی میدان احمدآباد اصفهان، بر اثر بی احتیاطی در ایمن سازی کارگاه، به طرز دلخراشی جان خود را از دست داد.و این اتفاقی ناخوشایند برای یکی از شهروندان اصفهانی در حوالی خیابان احمدآّباد رخ داد.

ماجرا از این قرار است که پل برقی عابر پیاده واقع در خیابان احمد آباد، دچار مشکل و خرابی شد و برای مدتی مردم و عابران پیاده قادر به استفاده از این پل نبودند. با این وضعیت کارگری که برای تعمیر این پل عابر پیاده به محل حادثه می آید با سرنوشت دردناکی روبرو شد.

در ابتدا برق این پل را قطع می کنند تا بتوانند آن را تعمیر کنند اما بعد از اینکه برق پل عابر پیاده وصل می شود تعمیرکاری که برای تعمیر این وسیله آمده بود به درون تسمه های پل کشیده شده و بدن وی قطعه قطعه میشود.

عکس های این حادثه دردناک را در زیر مشاهده می کنید:

 

حادثه دلخراش
حادثه دلخراش
حادثه دلخراش
حادثه دلخراش
حادثه دلخراش
حادثه دلخراش

مطلب پیشنهادی

حادثه در سیتی سنتر اصفهان

ریزش لوله های فاضلاب از سقف پارکینگ مجموعه تجاری سیتی سنتر اصفهان بعد از ظهر …

۳ دیدگاه

  1. وااااااااااااااااااااااااااای خدای من !!! :O چقدر وحشتناک. مگه کجا وایساده بوده که بین این دوتا مونده!!!!!!!

  2. دوروز بعد از حادثه پله ها رو دیدم با عکس مرحوم که به شیشه بود چرا عکسشو پخش کردن شاید ماببینیم و با اندوه از کنارش رد بشیم ولی بچش خانوادش تا آخر عمر این عکسو از اینترنت میتونن ببینن چه حالی میشن وقتی عزیزشون رو در حین حادثه میبینن وچه زجری کشیده اون مرحوم خدا رحمتش کنه در راه کمک به خلق خدا از دنیا رفت الهم صلی علی محمد وآل محمد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *