خانه » اخبار » حادثه در سیتی سنتر اصفهان

حادثه در سیتی سنتر اصفهان

حادثه سیتی سنتر
حادثه سیتی سنتر

ریزش لوله های فاضلاب از سقف پارکینگ مجموعه تجاری سیتی سنتر اصفهان بعد از ظهر یکشنبه حادثه ساز شد و تعدادی از شهروندان را راهی مراکز درمانی کرد. ضمن اینکه به خودروهای حاضر در این پارکینگ هم خسارت‌هایی وارد شد.

این حادثه در مجموعه سیتی سنتر اصفهان در ورودی سپاهان شهر اصفهان رخ داد و گفته می شود نزدیک به ۵۰ دستگاه خودروی پارک شده در این پارکینگ خسارت دید و تعدادی از شهروندان نیز دچار مصدومیت جزئی شده اند.

براساس گفته روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان عملیات شمعک گذاری در زیر لوله های فاضلاب انجام شده است و عملیات نجات همچنان ادامه دارد.

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان در این باره گفت: حوالی ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه یک مورد تماس امدادخواهی از سوی مجموعه سیتی سنتر مبنی بر ریزش اقلام تاسیساتی از جمله لوله کشی ها به اتاق فرمان اورژانس اعلام شد که به دنبال آن چهار خودروی امدادی به همراه هشت تکنسین فوریت های پزشکی به محل اعزام شدند.

دکتر غفور راستین افزود: در این حادثه هشت نفر از ناحیه سر، دست و پا دچار مصدومیت شدند که پس از آتل بندی و انجام اقدامات اولیه درمانی به بیمارستان الزهرا (س) اصفهان منتقل شدند. حال مصدومین رضایت بخش است.

اصلاح لوله‌های آسیب دیده و راه‌اندازی سیستم تهویه به زمان نیاز دارد در نتیجه پیش‌بینی می‌شود مجوعه حداقل تا روز چهارشنبه تعطیل شود.

مجتمع تجاری سیتی سنتر در جنوب اصفهان و ابتدای جاده شیراز قرار دارد.

حادثه سیتی سنتر
حادثه سیتی سنتر

 

حادثه سیتی سنتر
حادثه سیتی سنتر

 

حادثه سیتی سنتر
حادثه سیتی سنتر

 

حادثه سیتی سنتر
حادثه سیتی سنتر

 

حادثه سیتی سنتر
حادثه سیتی سنتر

 

مطلب پیشنهادی

حادثه دلخراش پل هوایی خیابان احمدآباد اصفهان

روز پنجشنبه ۲۷ فروردین ماه جاری، جوانی ۳۰ ساله که تعمیرکار پله برقی بود، هنگام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *