خانه » ♦ خانه و خانواده » تزیین تخم مرغ بدون رنگ

تزیین تخم مرغ بدون رنگ

جوجه پر طلایی

این ایده بسیار آسان است. برای ساخت پای جوجه ها، یک عدد گلبرگ ۶ پر فومی درست کنید. آن را از وسط دونیم کنید تا سه انگشت برای پای جوجه درست شود. سپس آن را با چسب حرارتی به پایین تخم‌مرغ بچسبانید. برای تهیه نوک جوجه هم از همان فوم یک مثلت کوچک برش دهید. چشمان جوجه را نیز با ماژیک روی بدنه تخم‌مرغ بکشید. با پرهای رنگی، برای جوجه طلایی خودتان بال بگذارید و با چسب حرارتی آن را به پشت تخم‌مرغ بچسبانید. این تخم‌مرغ ها برای کودکان بسیار جالب توجه خواهند بود.

تزیین تخم مرغ بدون رنگ
تزیین تخم مرغ بدون رنگ

رنگین کمان نخی

از یک طرف تخم‌مرغ شروع کنید به چسباندن نخ های رنگی به بدنه. برای این منظور باید از چسب حرارتی استفاده کنید. در ضمن، هر دور نخی که روی تخم‌مرغ می چسبانید را با انگشت کمی فشار دهید تا در جای خود محکم شود. با دقت و سلیقه و بدون اینکه چسب از لای نخ ها بیرون بزند این کار را انجام دهید تا در انتها، تخم‌مرغ های رنگی زیبا و تمیز داشته باشید.

تزیین تخم مرغ
تزیین تخم مرغ

بوم تخم‌مرغی

اگر در نقاشی و کشیدن طرح های ظریف استعداد و دستی دارید، می توانید با کمک ماژیک هایی که پاک نمی شوند، هر نقش و نگاری که دوست دارید را روی تخم‌مرغ پیاده کنید. باید توجه داشته باشید که هر بخش از طرح خود را که می کشید صبر کنید تا جوهر ماژیک روی تخم‌مرغ خشک شود و سپس سراغ بخش دیگر بروید. این کار باعث می شود تا زحمت های شما هدر نرود.

تزیین تخم مرغ
تزیین تخم مرغ

دکمه دوزی

دکمه های رنگی نیز برای تزئین تخم‌مرغ سفره هفت سین گزینه های خوبی هستند. با انتخاب چندین دکمه در اندازه و رنگ های مختلف می توانید تخم‌مرغ هایی جالب و متفاوت تزئین کنید.

تزیین تخم مرغ
تزیین تخم مرغ

روکش پارچه ای

این گزینه شاید برای خانم های خیاطی که یک عالمه خرده پارچه اضافه دارند، جالب توجه باشد. با تکه های ریز پارچه های رنگی و زیبا، می توانید
تخم مرغ
های سفره هفت‌سین خود را تزئین کنید. برای این منظور، پارچه ها را به نوارهای باریک برش دهید و آنها را با چسب به تخم‌مرغ بچسبانید. یکی از روش های بهتر، استفاده از چسب دوطرفه است.

تزیین تخم مرغ
تزیین تخم مرغ

تخم‌مرغ خال‌خالی

برای ساخت این تخم‌مرغ باید چسب های اکلیکی رنگی را با کمک پانچ به صورت دایره های کوچک برش دهید. سپس روی تخم‌مرغ بچسبانید. اگر چسب اکیلی پیدا نکردید. خودتان دایره هایی از چسب روی تخم‌مرغ بگذارید و روی آن اکلیل بریزید. یا حتی می توانید با چسب های اکلیلی موجود در فروشگاه های نوشت افزار نیز این کار را انجام دهید.

تزیین تخم مرغ
تزیین تخم مرغ

مطلب پیشنهادی

تزیین تخم مرغ هفت سین ۹۶

تزیین تخم مرغ هفت سین ۹۶ تخم مرغ های هفت سین … چند تا برگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *