خانه » ♦ کامپیوتر » بهینه ساز قوی و کامل Advanced SystemCare Pro 6.0.7.160 Final

بهینه ساز قوی و کامل Advanced SystemCare Pro 6.0.7.160 Final

Advanced SystemCare Pro یک نرم افزار بسیار قوی و کامل برای بهینه سازی، افزایش سرعت و پاکسازی سیستم در کنار محافظت از حریم خصوصی و حذف فایل های مخرب است. این نرم افزار با برخورداری از امکانات فراوانی در جهت رفع مشکلات ویندوز در کنار ابزارهای بهبود دهنده مانند افزایش سرعت اینترنت و بالا بردن امنیت ویندوز گام بر می دارد. یکپارچه سازی هارد دیسک، پاکسازی رجیستری ویندوز، افزایش سرعت سیستم، کنترل حریم خصوصی، حذف فایل های مخرب، بررسی اینترنت و سایت های اینترنتی مخرب ، افزایش سرعت اینترنت تا سیصد درصد و رفع مشکلات ویندوز از قابلیت های مهم Advanced SystemCare Pro محسوب می شود.

طریقه نصب: قبل از نصب نرم افزار حتما اینترنت را قطع کنید. سریال قرار داده شده در پوشه دانلود شده را وارد کنید. سپس مراحل زیر را انجام دهید.

فایل hosts در مسیر C:\WINDOWS\system32\drivers\etc را پیدا کنید و با Notepad باز کنید و کدهای زیر را اضافه کنید و ذخیره نماید. اگر ذخیره نشد از طریق run as administrator انجام دهید.

۱۲۷٫۰٫۰٫۱  http://www.iobit.com

۱۲۷٫۰٫۰٫۱  iobit.com

۱۲۷٫۰٫۰٫۱  ۹۸٫۱۲۹٫۲۲۹٫۱۸۶

۱۲۷٫۰٫۰٫۱  http://www.iana.org

۱۲۷٫۰٫۰٫۱  iana.org

لازم به ذکر است در صورتی که مراحل ذکر شده در طریقه نصب را انجام ندهید در اولین اتصال به اینترنت، سریال وارد شده باطل می شود.

 

Advanced SystemCare Pro 6
Advanced SystemCare Pro 6

دانلود مستقیم[ با حجم ۲۳,۱۹MB ]

مطلب پیشنهادی

مرورگر گوگل کروم کامپیوتر - ویندوز

مرورگر گوگل کروم نسخه نهایی Google.Chrome مخصوص کامپیوتر

Google Chrome از چهارچوب دیگر مرورگر ها، از جمله در استفاده از تکنیک تهیه لیست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *