خانه » ♦ کامپیوتر » برنامه نویسی به زبان پی اچ پی با phpDesigner 8.1.2.9 برای ویندوز

برنامه نویسی به زبان پی اچ پی با phpDesigner 8.1.2.9 برای ویندوز

نرم افزار برنامه نویسی پی اچ پی با phpDesigner 8.1.2.9 برای ویندوز

برنامه نویسی به زبان پی اچ پی با phpDesigner

نرم افزار برنامه نویسی phpDesigner

یک نرم افزار عالی برای برنامه نویسان تحت وب است که وسیله آن می توانند نسبت به برنامه نویسی و طراحی وب سایت های مبتنی برای php با قابلیت وارد کردن کدهای HTML5 و CSS3 و JavaScript اقدام نمایند. این نرم افزار هوشمند تمامی قابلیت های ویرایش، آنالیز و دی باگ انواع زبان های برنامه نویسی مانند HTML5 XHTML CSS3 JavaScript VBScript Java C# Perl Python Ruby Smarty را داراد و می تواند ضمن دی باگ و اجرای این کدها هنگام کدنویسی برایتان کدهای قابل نوشتن را نشان دهند و نسبت به نوشتن خطوط به طور اتوماتیک و حدس زدن ادامه کد اقدام نماید.

قابلیت رنگ بندی سینتکس ها و جدا نمودن آنها با رنگ بندی و فاصله بندی به برنامه نویس کمک می کند تا به سادگی نسبت به مشاهده کدهای نوشته شده اش اقدام نماید.

پشتیبانی کامل از موارد پی اچ پی شامل کلاس ها، کلاس ها توسعه یافته، روابط، خواص، توابع، ثابت و متغیر باعث می شود برنامه نویس نیازی به دیگر نرم افزارهای برنامه نویسی نداشته باشد.

قابلیت همراه شدن با انواع فریم ورک های ویژه php نظیر Zend, CodeIgniter, Yii و Symfony و سازگاری با فریم ورک های جی کوئری نظیر  jQuery, ExtJS, Yui, Dojo. MooTools و Prototype تمامی نیازهای یک برنامه نویس پی اچ پی را کامل و برطرف می نماید.

همچنین این نرم افزار میتواند به ftp و sftp متصل شود و به صورت آنلاین نسبت به ویرایش کدهای شما اقدام کند.

php Designer
php Designer
دانلود با لینک مستقیم – Direct Link
حجم فایل ۲۵٫۳ مگابایت
نوع فایل ExE – فشرده شده با RAR
پسورد: downloadhi.ir
منبع: دانلودهای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *