خانه » ♦ اخبار » گران‌ترین اپلیکیشن اپل چند است؟

گران‌ترین اپلیکیشن اپل چند است؟

گران‌ترین اپلیکیشن اپل چند است؟

اپل

اپل

اپلیکیشن‌های پولی شاید کمتر مورد توجه قرار داشته باشند،‌اما درصد کوچکی از کاربران همچنان خواهان محتوی با کیفیت هستند و فروشگاه اپل نیز جایی است که برای چنین کاربران پولداری اپلیکیشن‌هایی برای ارائه کردن دارد.

براساس گزارش تلگراف،‌ اپل استور یا فروشگاه اپلیکیشن‌های اپل بزرگترین فروشگاه اپلیکیشن در جهان به شمار می‌رود و بیش از ۹۰۰ هزار اپلیکیشن در این فروشگاه موجود است که می‌توان به صورت رایگان یا با پرداخت مبلغی اندک به آنها دسترسی پیدا کرد. باوجود اینکه ۹۰ درصد از اپلیکیشن‌های iOS امروزه رایگان هستند، تعداد معدودی اپلیکیشن وجود دارند که فراتر از حد تصور گران‌قیمت هستند.

بالاترین قیمتی که هر تولید‌کننده اپلیکیشنی می‌تواند برای یک اپلیکیشن در فروشگاه اپل متصور شود،‌۹۹۹٫۹۹ دلار برابر ۶۳۸ پوند است. زمانی که فروشگاه اپل بازگشایی شد، تعدادی اپلیکیشن گران‌قیمت برای افراد پولدار در آن ارائه شد،‌مانند اپلیکیشن “من پولدارم” که هیچ کاربردی به جز اعلام تمول مالی کاربرش نداشت.

اما امروزه اپلیکیشن‌های ۹۹۹٫۹۹ دلاری اهداف قابل قبول‌تری دارند. درحال حاضر تنها چهار شرکت تولید‌کننده این اپلیکیشن‌ها هستند که یکی از آنها،‌شرکت VIP Black  است. این شرکت پیش از خریداری اپلیکیشن کاربران را وادار می‌کند تا ثابت کنند درآمد آنها بیش از یک میلیوت پوند است. این اپلیکیشن امکانات ویژه‌ای از قبیل هدیه‌های غافلگیر‌کننده، بسته‌های خوشامد‌گویی و اولویت در دسترسی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

اپلیکیشن دیگر BarMax CA نام دارد که به دانشجویان حقوق در قبولی در امتحان کمک می‌کند. همچنین اپلیکیشن Argo ویژه کشاورزان است تا بتوانند از طریق آن محصولات خود را ردیابی کنند. اپلیکیشن MobiGage NDI نیز به تولید‌کنندگان امکان می‌دهد قطعات تولید شده و سرهم‌بندی شده را مورد بررسی قرار دهند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا
تمامی حقوق این سایت متعلق به دانلود های می باشد.
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
CopyRight © 2013-2018 DownloadHi.ir این سایت هیچگونه مسئولیتی در مورد محتوای مطالب منتشر شده اش ندارد و در مورد انتشار برنامه ها،
کلیه مطالب و برنامه های موجود در این سایت از سایتهای معتبر تهیه شده اند و در رابطه با برنامه های ایرانی ثبت شده، در صورتی که
صاحب اثر رضایت نداشته باشد می تواند در قسمت نظرات پیام بگذارد تا ضمن هماهنگی برای ارسال اسناد و مدارک
مربوطه در مورد ثبت برنامه مورد نظر، نسبت به حذف آن اثر طی 72 ساعت اقدامات لازم انجام گیرد.