خانه » ♦ موبایل » ♦ برنامه موبایل » ♦ اندروید » نرم افزار ضبط صدای “تاکوموشن” برای اندروید

نرم افزار ضبط صدای “تاکوموشن” برای اندروید

نرم افزار تاکوموشن در حقیقت یا نرم افزار ضبط صداست که به شکل واکی تاکی صدا به نگهداشتن انگشت بر روی دکمه ضبط صدای کاربر را ذخیره می کند و پس از رها کردن دکمه ضبط عملیات ضبط متوقف می شود. تاکوموشن در لحظه کلیک کردن بر روی دکمه ضبط مختصات دقیق جغرافیایی به همراه خطای احتمالی موقعیت و اطلاعات دقیقی از ماهواره های رصد شده را ذخیره می کند و سپس کاربر با آپلود کردن رکوردهای اطلاعاتی خود، می تواند آن را مجدد بازیابی کند و یا در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارد. همچنین کاربران با ورود با وب سایت تاکوکوشن می توانند اطلاعات ضبط شده توسط سایر کاربران که به اشتراک گذاشته شده است را مشاهده نمایند و به صداهای سایر کاربران و مکان واقعی آنها دسترسی پیدا کنند.

در حقیقت تاکوموشن به گروههای مختلفی از افراد می تواند کمک کند:
۱- اگر شما فردی جستجوگر در شهر هستید و اطلاعات جالبی از رستورانها و پارکها پیدا می کنید می توانید زمانی که در آن مکان هستید در مورد آن مکان شفاها با صدای خود توضیحاتی بدهید و بعد آن را برای دوستان خود بفرستید و یا برای آرشیو خود نگهداری کنید که بعدا آن مکان را براحتی پیدا کنید.

۲- اگر شما به طبیعت می روید و نقطه جذابی مانند یک آبشار را پیدا می کنید می توانید با تاکوموشن صدای خود را ذخیره کنید و بعدا وقتی به منزل برگشتید مکان دقیق آن آبشار را مجدد بر روی نقشه پیدا کنید و به دوستانتان اطلاع دهید که از آن مکان دیدن کنند.

۳- اگر شما مایلید در مکانهای خاصی حاضر شوید و به سرعت اطلاعاتی را جمع آوری کنید که فرصت نوشتن آن را ندارید کافی است از تاکوموشن برای ضبط صدا و ثبت موقعیت جغرافیایی خود استفاده کنید.

تاکوموشن

تاکوموشن

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا
تمامی حقوق این سایت متعلق به دانلود های می باشد.
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
CopyRight © 2013-2018 DownloadHi.ir این سایت هیچگونه مسئولیتی در مورد محتوای مطالب منتشر شده اش ندارد و در مورد انتشار برنامه ها،
کلیه مطالب و برنامه های موجود در این سایت از سایتهای معتبر تهیه شده اند و در رابطه با برنامه های ایرانی ثبت شده، در صورتی که
صاحب اثر رضایت نداشته باشد می تواند در قسمت نظرات پیام بگذارد تا ضمن هماهنگی برای ارسال اسناد و مدارک
مربوطه در مورد ثبت برنامه مورد نظر، نسبت به حذف آن اثر طی 72 ساعت اقدامات لازم انجام گیرد.