فقط برای امروز

 

فقط برای امروز
فقط برای امروز

فقط برای امروز سعی میکنم زندگی کنم و مشکلات تمامی طول عمر را به یکباره بر دوش نکشم. من میتوانم یک مشکل را برای دوازده ساعت تحمل کنم ;اما اگر بخواهم فکر کنم که باید تا آخر عمر با آن بسازم برایم درد آور و غیر قابل تحمل خواهد بود.

فقط برای امروز;خوشحال خواهم بود. درواقع بیشتر مردم به همان اندازه که خودشان میخواهند;خوشحال هستند.

فقط برای امروز; خودم را با شرایط امروز وقف میدهم و سعی نخواهم  کرد که شرایط را به میل خود تغیر دهم. سعی میکنم سرنوشت را همان  طور که اتفاق می افتد قبول کنم و خودم را با ان تطبیق دهم.

فقط برای امروز روح و روان خود را تقویت میکنم. مطالعه میکنم; چیزهای مفید یاد میگیرم; ذهن خود را بدون استفاده نمیگذارم; مطالبی را میخوانم که نیاز به سعی;فکر وتمرکز داشته باشد.

فقط برای امروز; روح وروان خود را از سه طریق به تمرین وا میدارم:

۱_یک کار نیک برای کسی انجام رهم;اما نمیگذارم که او یا هیچ کس دیگری بفهمد که من ان را انجام داده ام و اگر کسی فهمید آنرا به حساب نمیآورم.

۲_میخواهم بشاش باشم وبه همان خوبی دیده شوم که به نظر میرسد.

۳_لباس مناسب بپوشم ;آرام صحبت کنم ; رفتار مودبانه داشته باشم ; انتقاد پذیر باشم ;عیب جویی نکنم و سعی میکنم فقط خودم را تغیر دهم نه دیگران را.

فقط برای امروز;برنامه ای خواهم داشت. شاید که این برنامه را مو به مو اجرا نکنم;اما به هر حال برنامه ای خواهم داشت. امروز از خداوند میخواهم که مرا از شر دو آفت عجله و دودلی نجات دهد.

فقط برای امروز; نیم ساعت با خود خلوت میکنم وسعی میکنم با دید بهتری به زندگی نگاه کنم.

فقط برای امروز ; ترسی نخواهم داشت;مخصوصا از لذت بردن به خاطر آن چه که زیباست واهمه نخواهم داشت و باور دارم که گویی من به جهان تقدیم شده ام.

 

مطلب پیشنهادی

تا حالا فکر کردی عشق یعنی چی؟

عشق یعنی چی؟ تا حالا فکر کردی عشق یعنی چی؟ عشق یعنی اینکه یکی بهت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *