قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

فقط برای امروز

 

فقط برای امروز
فقط برای امروز

فقط برای امروز سعی میکنم زندگی کنم و مشکلات تمامی طول عمر را به یکباره بر دوش نکشم. من میتوانم یک مشکل را برای دوازده ساعت تحمل کنم ;اما اگر بخواهم فکر کنم که باید تا آخر عمر با آن بسازم برایم درد آور و غیر قابل تحمل خواهد بود.

فقط برای امروز;خوشحال خواهم بود. درواقع بیشتر مردم به همان اندازه که خودشان میخواهند;خوشحال هستند.

فقط برای امروز; خودم را با شرایط امروز وقف میدهم و سعی نخواهم  کرد که شرایط را به میل خود تغیر دهم. سعی میکنم سرنوشت را همان  طور که اتفاق می افتد قبول کنم و خودم را با ان تطبیق دهم.

فقط برای امروز روح و روان خود را تقویت میکنم. مطالعه میکنم; چیزهای مفید یاد میگیرم; ذهن خود را بدون استفاده نمیگذارم; مطالبی را میخوانم که نیاز به سعی;فکر وتمرکز داشته باشد.

فقط برای امروز; روح وروان خود را از سه طریق به تمرین وا میدارم:

۱_یک کار نیک برای کسی انجام رهم;اما نمیگذارم که او یا هیچ کس دیگری بفهمد که من ان را انجام داده ام و اگر کسی فهمید آنرا به حساب نمیآورم.

۲_میخواهم بشاش باشم وبه همان خوبی دیده شوم که به نظر میرسد.

۳_لباس مناسب بپوشم ;آرام صحبت کنم ; رفتار مودبانه داشته باشم ; انتقاد پذیر باشم ;عیب جویی نکنم و سعی میکنم فقط خودم را تغیر دهم نه دیگران را.

فقط برای امروز;برنامه ای خواهم داشت. شاید که این برنامه را مو به مو اجرا نکنم;اما به هر حال برنامه ای خواهم داشت. امروز از خداوند میخواهم که مرا از شر دو آفت عجله و دودلی نجات دهد.

فقط برای امروز; نیم ساعت با خود خلوت میکنم وسعی میکنم با دید بهتری به زندگی نگاه کنم.

فقط برای امروز ; ترسی نخواهم داشت;مخصوصا از لذت بردن به خاطر آن چه که زیباست واهمه نخواهم داشت و باور دارم که گویی من به جهان تقدیم شده ام.

 

مطلب پیشنهادی

الفبای موفقیت…

الف) اشتیاق برای رسیدن به نهایت آرزوها ب) بخشش برای تجلی روح و صیقل جسم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *