فقط برای امروز

 

فقط برای امروز

فقط برای امروز

فقط برای امروز سعی میکنم زندگی کنم و مشکلات تمامی طول عمر را به یکباره بر دوش نکشم. من میتوانم یک مشکل را برای دوازده ساعت تحمل کنم ;اما اگر بخواهم فکر کنم که باید تا آخر عمر با آن بسازم برایم درد آور و غیر قابل تحمل خواهد بود.

فقط برای امروز;خوشحال خواهم بود. درواقع بیشتر مردم به همان اندازه که خودشان میخواهند;خوشحال هستند.

فقط برای امروز; خودم را با شرایط امروز وقف میدهم و سعی نخواهم  کرد که شرایط را به میل خود تغیر دهم. سعی میکنم سرنوشت را همان  طور که اتفاق می افتد قبول کنم و خودم را با ان تطبیق دهم.

فقط برای امروز روح و روان خود را تقویت میکنم. مطالعه میکنم; چیزهای مفید یاد میگیرم; ذهن خود را بدون استفاده نمیگذارم; مطالبی را میخوانم که نیاز به سعی;فکر وتمرکز داشته باشد.

فقط برای امروز; روح وروان خود را از سه طریق به تمرین وا میدارم:

۱_یک کار نیک برای کسی انجام رهم;اما نمیگذارم که او یا هیچ کس دیگری بفهمد که من ان را انجام داده ام و اگر کسی فهمید آنرا به حساب نمیآورم.

۲_میخواهم بشاش باشم وبه همان خوبی دیده شوم که به نظر میرسد.

۳_لباس مناسب بپوشم ;آرام صحبت کنم ; رفتار مودبانه داشته باشم ; انتقاد پذیر باشم ;عیب جویی نکنم و سعی میکنم فقط خودم را تغیر دهم نه دیگران را.

فقط برای امروز;برنامه ای خواهم داشت. شاید که این برنامه را مو به مو اجرا نکنم;اما به هر حال برنامه ای خواهم داشت. امروز از خداوند میخواهم که مرا از شر دو آفت عجله و دودلی نجات دهد.

فقط برای امروز; نیم ساعت با خود خلوت میکنم وسعی میکنم با دید بهتری به زندگی نگاه کنم.

فقط برای امروز ; ترسی نخواهم داشت;مخصوصا از لذت بردن به خاطر آن چه که زیباست واهمه نخواهم داشت و باور دارم که گویی من به جهان تقدیم شده ام.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا
تمامی حقوق این سایت متعلق به دانلود های می باشد.
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
CopyRight © 2013-2018 DownloadHi.ir این سایت هیچگونه مسئولیتی در مورد محتوای مطالب منتشر شده اش ندارد و در مورد انتشار برنامه ها،
کلیه مطالب و برنامه های موجود در این سایت از سایتهای معتبر تهیه شده اند و در رابطه با برنامه های ایرانی ثبت شده، در صورتی که
صاحب اثر رضایت نداشته باشد می تواند در قسمت نظرات پیام بگذارد تا ضمن هماهنگی برای ارسال اسناد و مدارک
مربوطه در مورد ثبت برنامه مورد نظر، نسبت به حذف آن اثر طی 72 ساعت اقدامات لازم انجام گیرد.