خانه » ♦ موبایل » ♦ برنامه موبایل » ♦ اندروید » سنجش سلامت (نسخه فارسی) برای اندروید

سنجش سلامت (نسخه فارسی) برای اندروید

محاسبه گر گروه خونی
گروه های خونی از آنتی ژن ها و آنتی بادی های موجود در آن شناخته می شوند. که البته وظیفه دفاع طبیعی بدن در برابر مواد خارجی را دارند. محاسبه گر زیر اطلاعاتی در مورد گروه خونی شما، درصد فرآانی ان در جهان و توانایی در اهدا و گیرندگی خون از دیگر گروه های خونی را برای شما تشریح می کند.

اطلاعات گروه خونی
گروه های خونی از آنتی ژن ها و آنتی بادی های موجود در آن شناخته می شوند. که البته وظیفه دفاع طبیعی بدن در برابر مواد خارجی را دارند. محاسبه گر زیر اطلاعاتی در مورد گروه خونی شما، درصد فرآانی ان در جهان و توانایی در اهدا و گیرندگی خون از دیگر گروه های خونی را برای شما تشریح می کند.

محاسبه گر شاخص توده بدن
BMI یا همان Body Mass Index و یا بعبارتی شاخص توده بدن از عوامل مهم سلامتی در انسان است. این مورد ارتباط تنگاتنگی با چاقی، اضافه وزن، بیماری های قلبی عروقی و سایر نارسایی های مرتبط با گردش خون و شندرم چاقی دارد. محاسبه گر زیر BMI شما را محاسبه و جایگاه شما را در کلاس بندی جهانی نشان می دهد.

محاسبه گر شاخص چربی بدن
بدن شما چه مقدار چربی را حمل می کند؟ بدن شما به بدن یک ورزشکار نزدیک تر است یا یک انسان چاق؟ محاسبه گر زیر بر اساس فرمول ارائه شده توسط نیروی دریایی ایالات متحده به شما خواهد گفت که در چه محدوده ای از سلامت بدن قرار دارید و شاخص چربی در بدن شما چه میزان می باشد.

محاسبه گر قد و وزن ایده آل
بر االگوی رشد کودک خود نظارت داشته باشید. ببینید که آیا قد و وزن وی در سنین مختلف در محدوده قابل قبول است؟ دریابید که متوسط جهانی همسالان کودک شما چقدر می باشد؟ این محاسبه گر موارد ذکر شده را به شما گزارش خواهد داد.

پیش بینی طول قد
هیچ راه صد درصدی برای تعیین قد کودک وجود ندارد. اما الگوریتم هایی هستند که قادرند با احتمال قابل قبولی میزان رشد کودک را پیش بینی کنند. محاسبه گر زیر از معروف ترین الگوریتم موجود برای این مورد استفاده می کند.

محاسبه گر ریسک ابتلا به دیابت نوع ۲
محاسبه گر زیر با طرح ۹ سوال، خطر ابتلا به دیابت نوع ۲ را در ۱۰ سال محاسبه می کند. ناگفته پیداست که لازم است اطلاعات را درست وارد کنید و درصورت بالا بودن ریسک ابتلا لطفا حتما به پزشک مراجعه کنید.

محاسبه گر وزن بارداری
با استفاده از این محاسبه گر میزان افزایش وزن نرمال در حین بارداری را بدست آورید. خانم های باردار می توانند دریابند که در محدوده مجاز افزایش وزن بارداری قرار دارند یا خیر.

محاسبه گر وضعیت افسردگی
PHQ-9 یک ابزار چند منظوره برای غربالگری، تشخیص و اندازه گیری شدت افسردگی است. محاسبه گر فوق با محاسبه این مورد، وضعیت افسردگی را مشخص و پیشنهاداتی جهت درمان ارائه می دهد.

سنجش سلامت (نسخه فارسی)

سنجش سلامت (نسخه فارسی)

دانلود با لینک مستقیم
حجم فایل ۱٫۷ مگابایت
نوع فایل APK – فشرده شده با zip – بدون پسورد!!!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا
تمامی حقوق این سایت متعلق به دانلود های می باشد.
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
CopyRight © 2013-2018 DownloadHi.ir این سایت هیچگونه مسئولیتی در مورد محتوای مطالب منتشر شده اش ندارد و در مورد انتشار برنامه ها،
کلیه مطالب و برنامه های موجود در این سایت از سایتهای معتبر تهیه شده اند و در رابطه با برنامه های ایرانی ثبت شده، در صورتی که
صاحب اثر رضایت نداشته باشد می تواند در قسمت نظرات پیام بگذارد تا ضمن هماهنگی برای ارسال اسناد و مدارک
مربوطه در مورد ثبت برنامه مورد نظر، نسبت به حذف آن اثر طی 72 ساعت اقدامات لازم انجام گیرد.