خانه » ♦ موبایل » ♦ برنامه موبایل » ♦ اندروید » تحلیل محیط جغرافیایی پیرامون با رودپلکس برای اندروید

تحلیل محیط جغرافیایی پیرامون با رودپلکس برای اندروید

نرم افزار رودپلکس محیط جغرافیایی پیرامون کاربر را تحلیل می کند و مکانهایی را بر روی نقشه نشان می دهد. با انتخاب هر مکان بر روی نقشه و یا از روی لیست آیتمها می توانید به پرسشهایی در مورد آن مکان دسترسی پیدا کنید. با نگهداشتن انگشت بر روی هر مکان در نقشه، می توانید با انتخاب گزینه Edit موقعیت جغرافیایی را تصحیح کنید. اگر در مکان مورد نظر قرار داشته باشید و از نزدیک با آن مکان آشنا هستید و یا قبلا در آنجا بوده اید و اطلاعات خوبی دارید سعی کنید به پرسشهای مطرح شده پاسخ دهید. به ازای هر پاسخ امتیاز مشخصی که در برابر هر سوال آمده است به کاربر اختصاص می یابد. کاربرانی که امتیاز آنها از ۵۰۰۰ عبور می کند وارد قرعه کشی جوایز ماهیانه خواهند شد و ضمنا اسم آنها در لیست فعالترین اعضا ثبت خواهد شد که در بالای نرم افزار با کلیک بر روی ستاره قابل دسترسی است.
ضمنا افرادی که امتیاز آنها از ۱۰۰۰۰ عبور می کند به امکاناتی همچون دریافت اطلاعات دقیقتر از اماکن پیرامون خود دسترسی پیدا می کنند.
اطلاعات مورد استفاده در نرم افزار رودپلکس از بانکهای متعددی گردآوری شده است و توسعه دهندگان این سیستم تلاش می کنند تا با همکاری سایر کاربران این اطلاعات را غنی تر کرده و مجدد در اختیار کاربران خود قرار دهند.
کاربرانی که به سوالات بطور عمدی اشتباه پاسخ می دهند توسط الگوریتم ویژه شناسایی شده و تمامی اطلاعات ثبت شده آنها ملغی می شود.

برای استفاده از این نرم افزار باید یک حساب کاربری ساده بسازید و ضمنا باید موبایل شما به امکان GPS مجهز باشد وGPS سیگنال آن را نیز روشن نمایید.

رودپلکس

رودپلکس

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا
تمامی حقوق این سایت متعلق به دانلود های می باشد.
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
CopyRight © 2013-2018 DownloadHi.ir این سایت هیچگونه مسئولیتی در مورد محتوای مطالب منتشر شده اش ندارد و در مورد انتشار برنامه ها،
کلیه مطالب و برنامه های موجود در این سایت از سایتهای معتبر تهیه شده اند و در رابطه با برنامه های ایرانی ثبت شده، در صورتی که
صاحب اثر رضایت نداشته باشد می تواند در قسمت نظرات پیام بگذارد تا ضمن هماهنگی برای ارسال اسناد و مدارک
مربوطه در مورد ثبت برنامه مورد نظر، نسبت به حذف آن اثر طی 72 ساعت اقدامات لازم انجام گیرد.