خانه » برنامه و بازی موبایل » برنامه موبایل » ♦ اندروید » برنامه رایگان آشپزباشی برای اندروید

برنامه رایگان آشپزباشی برای اندروید

آشپزباشی فعلی نرم افزاری دربرگیرنده ی بهترین دستورات آشپزی در محیطی زیبا برای شما عزیزان می باشد. علاوه بر غذاهای معمول وجود دستورات غذاهایی که برای بعضی بیماریها مفید هستند نیز این برنامه را جذابتر میکند، این غذاها از قسمت غذاهای درمانی قابل دسترسی میباشد. مهمترین ویژگی این نرم افزار که آن را از نرم افزارهای مشابه موجود متمایز میکند وجود معیاری جدید به نام درجه سختی می باشد تا بر اساس آن عزیزانی که با بعضی از غذاها آشنایی لازم را ندارند بتوانند تخمین درستی از میزان سختی تهیه آن غذا داشته باشند.
علاوه بر تمام امکانات موجود و جهت گسترش فرهنگ آشنایی با غذاهای بومی و محلی و پیرو آن فراگیرتر شدن غذاهای سالم محلی بخشی به نام غذاهای شما در نظر گرفته شده است. مطالب این بخش تماما توسط شما عزیزان تهیه خواهد شد، بدین معنی که شما عزیزان دستور پخت غذاهای بومی محل سکونتتان را برای ما ارسال و ما آنها را با نام خود شما در برنامه به نمایش خواهیم گذاشت. نحوه ارسال دستورات غذایی شما در برنامه بطور دقیق ذکر شده است.
در پایان هر ماه نیز طبق نظرسنجی از کاربران برنامه به پرطرفدارترین غذای ارسالی از جانب شما عزیزان هدیه ای به رسم یادبود از جانب شرکت قاصدک پردازان دریا اهدا خواهد شد.
ویژگیهای برنامه
• بیش از ۳۵۰۰ دستور پخت غذاهای مختلف
• جستجوی پیشرفته با قابلیت جست و جوی چندین کلمه در غذاها
• ۱۰ قلم زیبا برای نمایش متون برنامه
• دسترسی راحت به قسمت های مختلف برنامه
• محیط ساده و جذاب برای کار

آشپزباشی
آشپزباشی

مطلب پیشنهادی

برنامه خوراک های سرآشپز برای اندروید

در این مجموعه از سر آشپز طرز تهیه هر آنچه با گوشت قرمز (گوساله و …

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *